Meteonedēļa Rīgā (11.12-17.12.2017)

Pirmdien būtiski nokrišņi nav gaidāmi, gaisa temperatūra dienas laikā būs ap 0 +1 grādu, nakts laikā gaidāms neliels sals. Otrdien un trešdien gaidāms siltāks laiks, gaidāmi nokrišņi, pārsvarā lietus veidā, gaiss iesils līdz +5 +7 grādiem, trešdienas vakarā aukstums atgriezīsies un iespējams lietu nomainīs sniegs. Ceturtdien laiks būs ievērojami vēsāks, gaidāmi nokrišņi, pārsvarā sniegs. Piektdien un sestdien būs daudz nokrišņu, saistībā ar ciklonu, kurš plosīsies virs Igaunijas un Somijas dienvidiem, nokrišņi būs jau vairāk sniega veidā un varbūt arī izveidosies sniega kārta. Svētdien būs tikai īslaicīgi nokrišņi, gaisa temperatūra dienas laikā pietuvosies jau -1 grādam. Stabili aukstu laiku šobrīd prognozes vēl joprojām nerāda, pastāv neliela iespējamība, ka stabils aukstums sāksies pēc nedēļas.

13.12.2017. Jau šonakt gaidāms sals, gaisa temperatūra pazemināsies līdz -2 grādiem. Rītdien no rietumiem sasniegs nokrišņu zona un gaidāms sniegs, izveidosies neliela sniega kārta. Piektdien un brīvdienās lielāki nokrišņi vairs nav gaidāmi, tie būs pārsvarā īslaicīgi, gaisa temperatūra dienas laikā būs ap 0 grādiem vai virs tās, naktīs piesals. Pagaidām prognozes liecina, ka šāds laiks kāds valdīs turpmākajās dienās sagaidāms arī nākamnedēļ, brīžam nedaudz snigs, gaisa temperatūra dienas laikā būs ap 0 vai virs tās, naktī gaidāms neliels sals. Pagaidām stabilu salu vēl joprojām neprognozē, visticamāk, ka šī gada Decembris būs piektais pēc kārtas silts kopš 2013.gada.

15.12.2017. Vakar vakarā no dienvidrietumiem sasniegusi nokrišņu zona, kuras laikā tika novērota snigšana, izveidojusies līdz 2cm neliela sniega kārta. Naktī turpinājās ik pa laikam nokrišņi, pārsvarā sniega veidā, bet sniega kārta kā līdz šim liecināja prognozes tā arī neizveidojās un šodien sniegs nokusa, jo dienas laikā gaisa temperatūra bija virs 0 grādiem. Prognozes liecina, ka arī brīvdienās nekādi diži nokrišņi nav gaidāmi, iespējams tikai neliels un īslaicīgs sniegs, kurš sniega kārtu neveidos. Līdz ar to vismaz līdz nākamai nedēļai sniegu nav pamata gaidīt.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s