Meteonedēļa Rīgā (8.1-14.1.2018)

Naktī uz pirmdienu un arī pirmdien turpināsies nelieli īslaicīgi nokrišņi, pārsvarā snigs, gaisa temperatūra būs ap 0 vai +1 grādu robežās. Otrdien nokrišņu vairs netiek prognozēti, bet neliela mākoņainība vēl saglabāsies un gaisa temperatūra dienas laikā saglabāsies nedaudz virs nulles, nakts laikā būs vēsāks. No trešdienas un ceturtdienas laiks kļūs ievērojami aukstāks, gan dienas, gan nakts laikā gaidāms sals, laiks jau būs lielākoties sauss. Piektdien un nākamajās brīvdienās sals arvien vairāk pastiprināsies, saglabāsies sauss un saulains laiks, nokrišņu praktiski nebūs. Visu nākamo nedēļu sniega kārta saglabāsies plāna un tā nepapildināsies.

10.1.2018. Šīs nedēļas sākumā laikam saglabājoties siltākam, viss sniegs, kurš uzsniga naktī uz svētdienu bija nokusis un šobrīd sniega nav. Tuvākajās dienās pastiprināsies anticiklona ietekme un sals pastiprināsies, nakts laikā tas būs vēl stiprāks, nokrišņi nav gaidāmi. Sauss laiks bez nokrišņiem saglabāsies vēl līdz nākamās nedēļas vidum, jo tad atkal palielināsies nokrišņu iespējamība un vismaz, beidzot uzsnigs kaut cik biezāka sniega sega. Pēc pašreizējām prognozēm, aukstums varētu vēl saglabāties līdz mēneša beigām.

12.1.2018. Tuvākajās dienās sals pastiprināsies, mākoņu daudzums būs mainīgs, daždien spīdēs saule, būtiski nokrišņi nav gaidāmi, nakts laikā sals var būt lielāks. Vēl arī nākamās nedēļas sākumā saglabāsies sauss laiks un nokrišņu nebūs, saglabāsies sals, bet nedēļas vidū situācija mainīsies, nokrišņu iespējamība palielināsies un sagaidāms, ka līdz nākamās nedēļas beigām izveidosies sniega sega, no nedēļas vidus sals atslābs un kļūs nedaudz siltāks, bet gaisa temperatūra vēl saglabāsies mīnusos. Pašlaik prognozes liecina, ka nākamās nedēļas beigās varētu no jauna pastiprināties sals, aukstās gaisa masas virzīsies no Krievijas.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s